نام کاربری کلمه عبور ثبت نام دریافت رمز عبور

این مجموعه با بیش از ۵۰ سال تجربه فعالیت در صنعت چاپ و بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه ارائه سفارشات چاپی رنگی در اندازه‌های کوچک و به عنوان یکی از بنیانگذاران ارائه سفارشات چاپی با خدمات مشترک در شرق کشور افتخار دارد با ...

امروز   شنبه       ۱۳۹۷/۳/۵       ساعت:
صفحه اصلی > آرشیو اخبار > نهـار خوردن با مدیرعامل اپل ۳۳۰هزار دلار آب خورد! چاپ صفحه فید RSS

نهـار خوردن با مدیرعامل اپل ۳۳۰هزار دلار آب خورد!

1393 5 31
شما هم حاضرید برای نهار خوردن به فرد مورد علاقه‌تان پول پرداخت کنید؟ 


به گزارش روابط عمومی، "تیم کوک"(Tim Cook)، مدیرعامل اپل، سرانجام موافقت کرد یک وعده ناهار خود را در دفتر مرکزی شرکت اپل با یک فرد بسیار مشتاق صرف کند و پول به‌دست آمده از این اتفاق را به "مرکز رابرت اف. کنِدی" مخصوص امور "عدالت و حقوق بشر" اهدا نماید.
این طور که مراکز خبری گزارش دادند، سه‌شنبه گذشته یک فرد که نامش اعلام نشده است با کمال میل ۳۳۰هزار دلار پرداخت کرد تا به او اجازه داده شود که با مدیرعامل شرکت اپل ناهار بخورد.

مرکز خبری MacRumorsگزارش داد که این ضیافت برای دو نفر ترتیب داده شد و برای آنکه مراسم صرف این ناهار دو نفره در بهترین حالت برگزار شود ۱۰۰هزار دلار هزینه شد.

کوک موافقت کرد که با دریافت این رقم مدت یک ساعت در کنار این فرد مشتاق بماند. بنابراین می‌توان گفت که این فرد به‌ازای هر یک دقیقه که در کنار مدیرعامل شرکت اپل مشغول خوردن ناهار بود ۵۵۰۰دلار پرداخت کرد.

این رقم بسیار زیاد است و پرداخت آن هم چندان منطقی به‌نظر نمی‌رسد.

اما بد نیست بدانید سال گذشته برای نوشیدن یک فنجان قهوه با "تیم کوک" مزایده بزرگی برگزار شد و در نهایت یک نفر موافقت کرد برای نوشیدن قهوه در کنار کوک ۶۱۰هزار دلار به مدیرعامل اپل پول بدهد.

زمانی که هزینه اتفاق تا این اندازه بالا رفت، "تیم کوک" اعلام کرد که حاضر است بین ۳۰تا ۶۰دقیقه را به گپ زدن با این فرد بپردازد.